لطفا صبر کنید ...


دکتر

محسن حسن زاد آذر

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
چه خدماتی به شما ارایه میشود؟

عمل های جراحی زیبایی از عمل های شایع در ایران است.انتخاب جراح پلاستیک واقعی یکی از دغدغه های اصلی افرادی است که در صدد انجام عمل های جراحی زیبایی هستند.
متاسفانه بعضی از همکاران محترم با تخصص های مختلف خود را به عنوان جراح پلاستیک معرفی می کنند.در صورتی که در ایران جراح پلاستیک فقط در مقطع فوق تخصص وجود دارد نه تخصص.
جراح پلاستیک و زیبایی در ایران پس از طی دوره ۷ ساله پزشکی عمومی ۴ سال دوره تخصص جراحی عمومی را گذرانده و سپس ۳ سال دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را طی می کند که در طول این دوره ۳ ساله به کلیه عمل های جراحی پلاستیک و زیبایی بدن و صورت اشراف کامل پیدا می کند.

چگونه می توانم در ایران جراح پلاستیک واقعی را پیدا کنم؟

خوشبختانه وزارت بهداشت درمان و اموزش پزشکی فهرست پزشکانی که فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند را در سایت رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی به آدرس www.plasticsurgeons.ir قرار داده است.شما می توانید با مراجعه به این سایت جراح پلاستیک واقعی را انتخاب و با اطمینان خاطر جهت عمل جراحی زیبایی اقدام نمایید.
دکتر محسن حسن زاد آذر پس از طی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی دوره ۳ ساله فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی را در دانشگاه شهید بهشتی در بهترین مرکز جراحی پلاستیک ایران گذرانده و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد.
از جراحی های مهم ایشان می توان به (جراحی های زیبایی بینی،سینه شکم،بازو،تزریق چربی صورت وباتوک،انواع جراحهای سرطانهای پوست ، سوختگی وترمیمی ، فک و صورت،انواع پروتز سینه و صورت وبدن،تزریق انواع ژل وفیلر وبوتاکس،انواع لیفت صورت وبدن) اشاره نمود که با تجربه ای چندین ساله در این زمینه به مراجعین عزیز ارائه خواهد شد و مطمئنا“نتیجه ی انتخاب دکتر محسن حسن زاد آذر به عنوان جراح پلاستیک با موفقیت بالایی همراه خواهد بود . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ی جراحی ایشان مطالب و مقالات داخلی سایت را مشاهده نمایید .
مردم به ما اعتماد دارند

با سابقه چندین ساله
و بالاترین میزان رضایتتقدیرنامه

محمد محمدی


بیشتر بدانید


تقدیرنامه

فرناز فرناز


بیشتر بدانید


تقدیرنامه

مینا مینایی


بیشتر بدانید


تقدیرنامه

سعید سعیدی
تماس با ما

راه های ارتباطی

آدرس مطب

ارومیه – خیابان حسنی – ساختمان اورشاد – طبقه ۱ – واحد ۴


تلفن های تماس

044-3348-5256
۰۴۴-۳۳۴۸-۵۱۸۹
۰۹۳۳-۱۳۹-۱۲۴۰


آدرس ایمیل

info@drhasanzad.ir


به ما اعتماد کنید, ما متخصصیم


تمامی حقوق این وبسایت برای دکتر محسن حسن زاد آذر محفوظ می باشد© طراحی و پیاده سازی توسط محسن آذرخش

با ما تماس بگیرید ۵۲۵۶-۳۳۴۸-۰۴۴

جهت تعیین وقت مشاوره با ما تماس بگیرید

Copyright©۲۰۱۸ Mohsen HasanzadAzar All Rights Reserved.Design by Mohsen Azarakhsh